DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI

 

21 listopada w naszej szkole obchodzony był Światowy Dzień Życzliwości  i Pozdrowień. Od rana wszyscy wchodzący do szkoły otrzymali  ordery uśmiechu. Na korytarzu szkoły pojawiły się DRZEWKA ŻYCZLIWOŚCI, plakaty na których uczniowie mogli wpisać miłe słowa, życzenia i pozdrowienia.

Wszystkie klasy miały zajęcia poświęcone życzliwości (kl.I-III na podstawie bajki pt.   ,,O ciepłym i puchatym’’, a kl. IV-VI według scenariusza pt. ,,Kulturą jest to, co czyni człowieka bardziej człowiekiem” (J.P.II) – kultura w życiu codziennym).

Wszyscy chętni uczniowie mogli wykonać sobie zdjęcie. W ten sposób powstała galeria pt. ,,Życzliwi i szczęśliwi’’ .

Każda klasa wybrała najżyczliwsze osoby w swojej klasie.

Kl. Ia – Ksawery Cisak

Kl. IIIa – Piotr Krekora

Kl. IIIb – Karolina Dublowska

Kl. IIIc – Milena Adamczyk

Kl. IVa – Martyna Śrutwa

Kl. Va – Amelia Karpiak

Kl. Via – Martyna Bednarz

Kl. VIIa – Julia Świder, Izabela Kiepiela

Kl. VIIb – Szymon Jaroczyński

Pamiętajmy!

Życzliwość rodzi życzliwość . Bądźmy życzliwi nie tylko w ten wyjątkowy dzień, ale przez cały rok. Uśmiech , serdeczność i wzajemne ciepło są dobre na wszystko.

M.CH.