UNIWERSYTET DZIECIĘCY

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

19 października równo o godz. 10.00 w naszej szkole odbyła się Inauguracja dla Pierwszego Roku Akademickiego Ząbkowickiego Uniwersytetu Dziecięcego. W uroczystości wzięli udział: Burmistrz Ząbkowic Śląskich Marcin Orzeszek i Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 Andrzej Popławski. Po złożeniu ślubowania i odsłuchaniu hymnu przez małych studentów, zostały wręczone studentom indeksy. Niespodzianką dla studentów był przygotowany pokaz przez uczniów naszej szkoły. Mali studenci mogli sterować robotami, które zostały na zajęciach z robotyki zbudowane przez naszych uczniów. Po uroczystym rozpoczęciu, mali studenci udali się na swoje pierwsze zajęcia. W tym roku akademickim zajęcia prowadziły nauczycielki SP nr1 – Sylwia Grot, Magdalena Oleksyszyn i Justyna Zabłocka.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA