GRAMY DLA PATRYKA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Od kilku dni w holu korytarza szkoły widoczne były plakaty przygotowane przez Julię, Olgę, Sarę i Szymona informujące o akcji „Jedynka dla Patryka”. Patryk to młody piłkarz, który rozgrywa obecnie największy i najważniejszy mecz w swoim życiu.
Punkt kulminacyjny akcji nastąpił w dzień zakończenia roku szkolnego. Uczniowie i rodzice, zamiast przynosić kwiatki i bombonierki, chętnie wrzucali pieniądze do puszek, które wypełniały się w szybkim tempie! Po apelu do pracy przystąpiła komisja mająca za zadanie przeliczyć zebrane fundusze. Dzięki hojności wszystkich ofiarodawców udało nam się zebrać kwotę  2525,36zł. Dziękujemy wszystkim rodzicom, uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły za wsparcie.  Dzięki Wam udało nam się uzyskać tak fantastyczny wynik.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA