WOŚP

W ostatnim czasie, w naszej szkole odbyły się różne akcje związane z 26. Finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jedna polegała na sprzedaży pierniczków przez uczniów klas siódmych. Dochód został przeznaczony na WOŚP. Podczas tej akcji zostało zebrane ponad 1000 zł.

W piątek przed przerwą świąteczną zaś odbyła się licytacja, w której mogli brać udział rodzice naszych uczniów. Dochód z licytacji również został przeznaczony na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Nasi rodzice mogli licytować stroiki świąteczne przygotowane przez uczniów, jak również różne zabawki, a także różnie inne przedmioty.

Bardzo się cieszymy z tegorocznego zysku i z tego, że jako społeczność szkolna możemy wspierać tak wspaniałą akcję. Mam nadzieję, że będziecie z nami za rok!

Natalia Czenczek