FESTYN RODZINNY W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 1

Tradycją w Szkole Podstawowej nr 1 w Ząbkowicach Śląskich stała się organizacja festynów rodzinnych na początku i pod koniec roku szkolnego. We wrześniu hucznie żegnaliśmy lato. Tym razem motywem przewodnim będzie pokaz talentów. Uczniowie szkoły w czasie koncertu zaprezentują swoje wyjątkowe uzdolnienia. Nie zabraknie pięknej muzyki, która na pewno porwie publiczność!

Występom naszych wychowanków będą towarzyszyły liczne atrakcje. Jak zwykle będzie można skosztować pysznych pierogów i bigosu. Wielbiciele grilla nie odmówią sobie smakowitych kiełbasek i karczku. Pomyślano też o łasuchach, dla których znajdzie się ciasto domowej roboty.

DYREKCJA I GRONO PEDAGOGICZNE SERDECZNIE ZAPRASZAJĄ NA TO WYJĄTKOWE WYDARZENIE, KTÓRE ODBĘDZIE SIĘ 4 CZERWCA OD GODZ. 14.00 NA PLACU ZABAW PRZY SZKOLE. Mamy nadzieję, że będziecie tam z nami!plakat festyn