GALA SUKCESÓW KLAS IV-VII W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 1

Dnia 2 marca 2018 r. o godzinie 9.00 w Szkole Podstawowej nr 1 odbyła się III Gala Sukcesów. Uczniowie klas IV, V, VI i VII prezentowali swoje talenty w różnych dziedzinach.
Na początku gali utwór muzyczny na pianinie zagrał uczeń klasy VIIa – Jakub Kuzakowski. Następnie swoje talenty wokalne zaprezentowały dziewczyny z klasy V i VII – Julia Krawczyk i Olga Jałowiecka. Po każdym występie Dyrektor Andrzej Popławski wręczał nagrody za uczestnictwo w konkursach w różnych kategoriach (m.in. matematycznych, recytatorskich, przyrodniczych, plastycznych, muzycznych itp.). W trakcie gali uczniowie nie tylko śpiewali, ale również recytowali wiersze, tańczyli, a uczennica klasy VIIb – Sara Krekora – zaprezentowała piękny pokaz gimnastyki artystycznej. Na koniec nagrodzono uczniów z najwyższymi średnimi ocen i wzorowym zachowaniem. Statuetki wręczył gość specjalny gali – wiceburmistrz Ewa Figzał.
Gala sukcesów to wspaniałe wydarzenie w naszej szkole, pozwala uczniom na pokazanie swoich talentów, prezentację sukcesów w nauce, a rodzicom i wychowawcom sprawia radość i pozwala poczuć się dumnym z dzieci.

Zuzanna Marzec