JARMARK WIELKANOCNY

Wielkanoc za pasem, a to oznacza tylko jedno – wielki jarmark na ząbkowickim rynku. I w tym roku nasza szkoła wystawiła na nim piękne stroiki przygotowane przez uczniów i rodziców. Nie zabrakło także przepysznych ciast, bigosu i pierogów, lepionych pracowicie w sobotni poranek przez nauczycielki i pracownice szkoły.
Jak zwykle, nasze stoisko cieszyło się ogromną popularnością. Smakołyki i świąteczne ozdoby rozeszły się w mig! Dzięki hojności kupujących udało nam się zebrać ponad 4 tys. złotych!
W tym miejscu pragniemy podziękować naszym Uczniom i Rodzicom za wykonanie przepięknych palm i stroików oraz za upieczenie smakowitych ciast. Dziękujemy także wszystkim pracownikom, którzy włączyli się w gotowanie bigosu i lepienie pierogów oraz, mimo niesprzyjającej aury, sprzedawali nasze dobra podczas jarmarku.
Przy okazji pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia świąteczne – niech ten wielkanocny czas będzie okazją do rodzinnych spotkań i zacieśniania rodzinnych więzi. WESOŁEGO ALLELUJA!