SPOTKANIE Z PIOTREM ZIELIŃSKIM

3 styczna naszą szkołę odwiedził absolwent  naszej szkoły – Piotr Zieliński, który obecnie jest zawodnikiem włoskiego klubu SSC Napoli oraz w reprezentacji Polski. Pan Piotr ciepło wspominał czas spędzony w szkole oraz nauczycieli, którzy go uczyli. Opowiedział też o przebiegu swojej kariery, udzielił cennych wskazówek, jak łączyć pasję z codziennymi obowiązkami i nadmienił, że odniesienie sukcesu w sporcie wymaga wielkiego wysiłku i poświęcenia. Pan Piotr na ręce pana dyrektora Andrzeja Popławskiego złożył dwie koszulki – jedną  reprezentacji Polski z podpisami wszystkich zawodników, a drugą klubu SSC Napoli. Zawisną one w holu szkoły. Piłkarz podarował też  piłki do gry w piłkę nożną. Uczniowie mieli wiele pytań do gościa, na które pan Piotr chętnie i wyczerpująco odpowiadał. Spotkanie zakończyło się pamiątkowym zdjęciem i rozdaniem autografów.