DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Dzień Edukacji Narodowej jest okazją do wyrażenia wdzięczności za wysiłek włożony w wychowanie i wielkie serce wkładane na rzecz pracy z dziećmi. W tym dniu pamiętamy o wszystkich pracownikach szkoły. 
.
Z tej okazji 10 października 2019 odbyła się akademia  z okazji  Dnia  Edukacji Narodowej. Uroczystość rozpoczęła się od przemówienia Pana Dyrektora, który przywitał wszystkich zaproszonych gości. Burmistrza Marcina Orzeszka, przewodniczącego Rady Miejskiej Pana Andrzeja Dominika, nauczycieli, pracowników szkoły, emerytowanych nauczycieli i rodziców.
Następnie przekazał głos uczniom. Artyści poprzez program artystyczny wyrazili swoje podziękowanie za gorące serce, pomocną dłoń oraz przewodnictwo na niezwykle trudnej drodze do zdobywania wiedzy. Młodzi artyści piosenkami, tańcem i słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku naszych nauczycieli. Uczniowie docenili i podkreślili swoją  wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i  troskę o dobro wychowanków. Przedstawienie bardzo podobało się wszystkim, o czym świadczyły gromkie brawa i słowa uznania. Pan Dyrektor Szkoły podziękował występującym uczniom i nauczycielom, którzy przygotowali akademię.
Dzień Edukacji Narodowej to również okazja do wręczenia nagród i odznaczeń wyróżniającym się nauczycielom. Następnie Burmistrz Marcin Orzeszek wręczył nagrodę burmistrza dyrektorom i nauczycielom. W tym roku nagrodę burmistrza otrzymała pani Bożena Król- Jałowiecka. Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Impreza zakończyła się spotkaniem towarzyskim, w którym wzięli udział nauczyciele, dyrektorzy, pracownicy szkoły i emeryci.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA