MIKOŁAJKI

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Imieniny świętego Mikołaja są co roku doskonałą okazją do oderwania się od rutynowego szkolnego planu dnia. Dla wielu uczniów mikołajki to jeden z najprzyjemniejszych dni w trakcie szkolnego roku. Tego dnia dzieci ubrały się na czerwono i założyły mikołajkową czapkę albo rogi renifera. W tym roku etapem uroczystości były różnorodne zabawy. Emocjonująco, energicznie, a przede wszystkim bardzo sportowo spędziliśmy w naszej szkole tegoroczne Mikołajki. Uczniowie z każdej klasy przygotowali układy taneczne, piosenki, układy gimnastyczne. Nie zabrakło  konkurencji sportowych, w których uczniowie musieli wykazać się zręcznością, szybkością i wytrzymałością. Dużo emocji dostarczyły  konkurencje takie jak: skoki w workach, rydwany czy niesienie na łyżce cebuli.  Uczniowie którzy nie startowali w konkurencjach sportowych głośno i w różnoraki sposób dopingowali swoich kolegów i koleżanki. Zabawie towarzyszył nastrój świąteczny ,dobra oraz zdrowa rywalizacja. W nagrodę każdy uczeń obdarowany był słodkim upominkiem.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA