MIKOŁAJKI

Mimo pandemii i niesprzyjających warunków, odwiedził nas dzisiaj wyjątkowy gość – święty Mikołaj. Nasi Uczniowie, chcąc odwdzięczyć się za słodkie podarki, przygotowali dla niego krótkie występy: śpiewali piosenki oraz prezentowali układy gimnastyczne i taneczne.

W czasie mikołajkowego programu artystycznego Samorząd Uczniowski prowadził sprzedaż słodkich babeczek, ciast, ciasteczek i pierników, a cały dochód przeznaczył na swoją działalność. Nasi uczniowie mają smykałkę do sprzedaży – udało im się zebrać ponad 600 zł.

Rozstrzygnięto także konkurs na najpiękniejszą choinkową ozdobę. Wszystkie prace przyozdobiły szkolną choinkę, dzięki czemu w tym roku prezentuje się wyjątkowo pięknie.

 

KATEGORIA – KLASY 1-3:

  1. miejsce – Dawid Nawrot (klasa 1a)
  2. miejsce – Nikodem Basista (klasa 2a)
  3. miejsce – Justyna Depta (klasa 2a)

wyróżnienie – Jakub Bieguniak (klasa 2a)

 

KATEGORIA – KLASY 4-8:

  1. miejsce – Ksawery Cisak (klasa 5a)
  2. miejsce – Kacper Jędryczko (klasa 5a)
  3. miejsce – Nikodem Bulzak (klasa 5a)

wyróżnienie – Filip Pudełek (klasa 7b) oraz Anna Stokłosa (klasa 6a)