MIKOŁAJ

Nadszedł wreszcie długo oczekiwany dzień. Wszystkie dzieci już od samego rana z wielką niecierpliwością spoglądały na drzwi i pytały kiedy spotkają się z Mikołajem. Wizyta w Domu Św. Mikołaja, to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Właśnie 5 grudnia nasze przedszkolaki udały się do Srebrnej Góry, by móc zobaczyć się z Mikołajem. Każde dziecko już na wstępie miało za zadanie narysować to, co chciałoby dostać od Mikołaja. Dzieci wraz z listem podchodziły do Świętego i opowiadały o swoich marzeniach. Mikołaj niczym gwiazdor dzielnie pozował do zdjęć biorąc na kolana dzieci oraz częstował słodkościami. Atmosfera spotkania była magiczna. Każdy w tym dniu został obdarowany drobnym prezencikiem. Gdy tylko Mikołaj się z nami pożegnał, Elfy wkroczyły i świetnie zajęły się dziećmi. Były różnego rodzaju zabawy, tańce oraz warsztaty plastyczne. Każde dziecko wyszło z tego spotkania jak zaczarowane…