KUBUŚ PUCHATEK

18 stycznia przypada Międzynarodowy Dzień Kubusia Puchatka, czyli misia o „małym rozumku” ale „wielkim sercu”. W naszym przedszkolu również postanowiliśmy uczcić to sympatyczne święto. Przedszkolaki miały okazję dowiedzieć się, jaka była historia powstania książki o przygodach Puchatka, a także wysłuchać opowiadania pt. „Kubuś Puchatek i balonik”. Rozwiązywały zagadki słowno-obrazkowe związane z Kubusiem i jego przyjaciółmi, odtańczyły wspólnie „misiowy taniec” oraz poczęstowały się „małym co nieco”. „ Biedroneczki” wykonały także piękne prace Kubusia Puchatka.
Na zakończenia dnia dzieci otrzymały pamiątkowy dyplom „Przyjaciela Kubusia Puchatka” oraz zabrały ze sobą do domu dobry humor i wspomnienia ze spotkania z nim.
Dziękujemy Ci Kubusiu Puchatku , że jesteś i zawsze z nami będziesz!