DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

W piątek 13 października odbył się apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie klasy VI i VII przygotowali montaż słowno – muzyczny, którym podziękowali Nauczycielom oraz wszystkim pracownikom szkoły za ich trud i pracę. Zaśpiewali kilka piosenek, a także wyrecytowali wiersze podkreślające, jak ważny jest dla nich każdy, kto dba o ich edukację. Pan Dyrektor Andrzej Popławski złożył wszystkim życzenia oraz podziękował pracownikom naszej szkoły za całoroczną pracę. Nie obyło się bez chwil wzruszeń i radości, bowiem Dzień Edukacji Narodowej to święto wszystkich związanych z edukacją – dzieci, nauczycieli i pracowników obsługi. Tradycyjnie pod koniec uroczystości Pan Dyrektor nagrodził tych Pedagogów, którzy w ostatnim roku szczególnie przysłużyli się szkolnej społeczności.