MIKOŁAJ W SZKOLE

6 grudnia świętowaliśmy w naszej szkole mikołajki. Jak co roku wszystkie dzieci czekają na wizytę Świętego Mikołaja. Tego dnia były niemal wszyscy uczniowie założyli czerwone czapki. W szkole panowała niesamowita atmosfera. Wszystkim dopisywały świetne humory i towarzyszył świąteczny nastrój. Długo oczekiwany przez dzieci gość – Święty Mikołaj, zjawił się w naszej szkole. Spotkanie z Mikołajem było dla dzieci wyjątkowo radosnym przeżyciem.

Św. Mikołaj opuszczając mury naszej szkoły podziękował za miłe przyjęcie i obiecał, że za rok ponownie nas odwiedzi.

Dlatego też św. Mikołajowi dziękujemy z całego serca za wizytę i poświęcony nam czas. Dzięki tej wizycie jeszcze bardziej czujemy magię zbliżających się świat Bożego Narodzenia – za to też dziękujemy