WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY W SP1

Mimo że do 25. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zostało jeszcze sporo czasu, mały finał odbył się w Szkole Podstawowej nr 1 już pod koniec grudnia. Wydarzeniu towarzyszyło wiele fantastycznych akcji:

– uczniowie piekli pierniki, które były sprzedawane w holu szkoły, a cały dochód przeznaczono na WOŚP;

– zbierano fanty na wielką aukcję ;

– zbierano też pieniądze do puszki WOŚP.

 431

Największy zysk uzyskano przede wszystkim z aukcji, która odbyła się 21. grudnia. Licytowane przedmioty uzyskiwały wysokie kwoty, dzięki czemu udało nam się powtórzyć zeszłoroczny sukces i zebraliśmy ponad 2 tysiące złotych, które zasilą konto Orkiestry! Przy okazji odbył się koncert piosenek o tematyce świąteczno – zimowej. Po raz kolejny Jedynka udowodniła, że bliskie jest nam hasło „Gramy do końca świata i o jeden dzień dłużej”!