OD WALCA DO SAMBY

Koncerty edukacyjne na stałe zamieszkały w programie naszych szkolnych imprez. Zarówno uczniowie, jak i nauczyciele czekają na nie zawsze z niecierpliwością, gdyż wiedzą, że poza dobrą zabawą, czeka ich też możliwość dowiedzenia się nowych, ciekawych rzeczy.

            Pierwszy w tym roku kalendarzowym koncert przebiegł pod hasłem „Od walca do samby”. Temat bardzo na czasie, ponieważ mamy okres karnawału! Gośćmi specjalnymi była para tancerzy ze Szkoły Tańca Hanny Zielińskiej, którzy wykonali kilka przepięknych układów tanecznych. Okazało się, że nasi najmłodsi czują rytm, bo bez większych oporów wyszli na parkiet, uczyli się kroków, a potem tańczyli. To było fantastyczne widowisko, które wspaniale wprowadziło w karnawałowy nastrój. Jesteśmy pewni, że na zbliżającej się dyskotece nikt nie będzie podpierał ścian J.

ke3ke2