„MOJA OPOWIEŚĆ WIGILIJNA” – ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU

W tym roku szkolnym nasza szkoła po raz pierwszy zorganizowała konkurs literacki dla uczniów klas IV – VI szkół podstawowych gminy Ząbkowice Śląskie. Tematyką nawiązywał on do świąt Bożego Narodzenia. Otrzymaliśmy wiele ciekawych prac i komisja konkursowa miała naprawdę twardy orzech do zgryzienia, żeby wybrać te najlepsze. Bezkonkurencyjni okazali się uczniowie Szkoły Podstawowej z Odziałem Przedszkolnym w Zwróconej, których przygotowała mgr Joanna Tofel. I miejsce zajął Gabriel Gawlik, II miejsce – Marlena Gąsienica, a III miejsce – Izabela Toporowska.

Rozdanie nagród odbędzie się po feriach zimowych, a o konkretnym terminie laureaci oraz nauczyciele zostaną poinformowani telefonicznie.

Serdecznie dziękujemy wszystkim utalentowanym pisarzom i ich opiekunom. Mamy nadzieję, że gminne konkursy literackie staną się coroczną tradycją, liczymy więc na Was za rok J.DSCN0138