DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Dziś obchodziliśmy w Szkole Podstawowej nr 1 wyjątkowe święto – Dzień Babci  i Dziadka. Z tej okazji drugoklasiści, wspierani przez swoje wychowawczynie – Justynę Zabłocką, Elżbietę Tkaczyńską i Małgorzatę Wronę, oraz przez polonistkę Joannę Chuderską-Jendraszczyk, przygotowali adaptację bajki pt. „Czerwony Kapturek”. Sala gimnastyczna wprost pękała w szwach, gdyż dziadkowie tłumnie stawili się, by zobaczyć swoje wnuki na scenie. Spektaklowi towarzyszyły piosenki i recytacje, padło wiele pięknych życzeń, do których w tym miejscu pragniemy się dołączyć:

 

„Całe długie życie radość niech przeplata i szczęścia nić złota wije się przez lata”.

 

            Po programie artystycznym dziadkowie zostali zaproszeni do klasy na słodki poczęstunek. Tam też otrzymali drobne upominki, które uczniowie wykonali samodzielnie.

To było wyjątkowe święto, które pokazało, jak wielką rolę odgrywają dziadkowie w życiu swoich wnuków. Za wszystkie trudy, za całą pomoc, za dobre słowo i wsparcie serdecznie wszystkim Babciom i Dziadkom DZIĘKUJEMY!

DSCN0495DSCN0487DSCN0483DSCN0480DSCN0475