WALENTYNKI

Mimo że do walentynek zostało jeszcze kilka dni, w Szkole Podstawowej nr 1 Święto Zakochanych obchodziliśmy już 10 lutego, ze względu na ferie zimowe. W budynku szkoły zrobiło się czerwono od wszechobecnych serduszek, a w holu pojawiła się gazetka, na której możemy przeczytać m.in. najpiękniejsze wiersze o miłości .Samorząd szkolny, pod opieką pani Marleny Barylak, przygotował audycję, której wysłuchaliśmy w czasie pierwszej lekcji. Był to montaż zawierający krótką historię święta, skecz o parze zakochanych oraz piosenki, które zaśpiewały nasze utalentowane solistki: Julia Krawczyk, Amelka Karpiak  i Izabela Kiepiela.

            DSCN0435 DSCN0432

Jak co roku, działała też poczta walentynkowa. Już od początku tygodnia uczniowie wrzucali swoje wyznania do specjalnej skrzyneczki, a dziś przedstawiciele samorządu roznieśli kartki po klasach. Miłość unosiła się w powietrzu