KARNAWAŁ

            Karnawał to okres maskarad i balów, więc uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 postanowili to wykorzystać, by urządzić  huczną zabawę. Klasy starsze połączyły imprezę karnawałową z walentynkami i w zeszły poniedziałek udały się do ZOK-u na tańce, hulanki

 1 12 DSCN0223

i swawole. Fantastyczna muzyka sprawiła, że nogi same rwały się do tańca!

            Młodsze klasy swoją dyskotekę urządziły w szkolnej sali gimnastycznej, która na ten czas zamieniła się w wielki parkiet. Uczniowie wykazali się sporą fantazją w doborze przebrań, do szkoły zawitały więc hordy czarownic, wampirów i innych, mniej strasznych postaci – księżniczek, policjantów, piłkarzy itp. Wychowawczynie zorganizowały wspólne tańce i zabawy, dzieciaki szalały w rytm przebojów nie tylko piosenki dziecięcej, lecz np. popu i disco polo. To były niezapomniane chwile, dlatego żałujemy, że karnawał trwa tak krótko.