DZIEŃ KOBIET

 

„Z kobietami źle, bez nich jeszcze gorzej…” – taki tytuł nosił program artystyczny, który przygotowała klasa VIb pod opieką pań: Joanny Chuderskiej-Jendraszczyk i Bożeny Król-Jałowieckiej. Szóstoklasiści przygotowali kilka skeczy, które pokazały, że „świat bez kobiet byłby smutny, pusty i nijaki”. I tak mogliśmy się przenieść do Raju z Adamem, ale bez Ewy, wzięliśmy udział w polowaniu na babę, z Penelopą wypatrywaliśmy powrotu Odysa, a z księżniczką czekaliśmy na uwolnienie z wieży przez dzielnego rycerza. Przedstawienia dopełniły największe przeboje o kobietach i dla kobiet.

Na koniec zgromadzone w sali gimnastycznej Panie usłyszały życzenia:

doskonałości w każdym calu,

by nigdy nie czuły smutku i żalu,

poczuły miłość w pełni smaku

i największej jego sile ataku.

Uśmiechu na twarzy przez cały rok,

by do marzeń miały tylko drogi krok.

DSCN0826 DSCN0804 DSCN0793