WYCIECZKA DO WROCŁAWIA

Dnia 6.10.2017 klasy VIIb i Va pojechały na jednodniową wycieczkę do Wrocławia. Opiekę na tej wycieczce sprawowali Pani Bożena Król-Jałowiecka i Pani Magdalena Oleksyszyn oraz Pan Mariusz Pukacz. 

         Na początku odwiedziliśmy Park Trampolin „Jump World” , gdzie bawiliśmy się, skakaliśmy i szaleliśmy przez półtorej godziny. Największą atrakcją zdecydowanie był basen z gąbkami oraz boisko do koszykówki i siatkówki.  Jeden z moich kolegów pochwalił się swoimi niebywałymi umiejętnościami, robiąc salto w tył i w przód. 

Następnie pojechaliśmy trochę popływać do wrocławskiego Aquaparku. Sztuczne fale podobały się wszystkim, nawet opiekunom.   Oczywiście po basenie zawsze jest się głodnym co oznacza, że nie mogło obyć się bez wizyty w KFC 😊.

        Cała wycieczka minęła nam dobrze, każdy wrócił do domu z uśmiechniętą buzią  i na pewno zapamięta tę wyprawę na długo.

 

                                                                                                           Sara Krekora VII B