ŚLUBOWANIE KLASY I

Dnia 12.10.2017 r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Ząbkowicach Śląskich odbył się apel z okazji pasowania pierwszaków na uczniów. Uroczystość rozpoczęto o godzinie 9:00 od przywitania przybyłych  gości: pana burmistrza Marcina Orzeszka, rodziców, pana dyrektora Andrzeja Popławskiego oraz pracowników i uczniów szkoły. Następnie pierwszoklasiści pięknie przedstawili swój program artystyczny, przygotowany specjalnie na tę okazję.

Po występie klasa pierwsza złożyła ślubowanie, a Pan Burmistrz oraz Pan Dyrektor przystąpili do pasowania na uczniów. Po wykonaniu pamiątkowych fotografii i rozdaniu drobnych upominków, uczniowie wraz z rodzicami i wychowawczynią – Panią Urszulą Przygodzką-Pancerz udali się do klasy na słodki poczęstunek. Mamy nadzieję, że pierwszaki na długo zapamiętają ten dzień.

 

Szymon Jaroczyński

DSCN0031 DSCN0104 DSCN0107 DSCN0072