DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

 

            Dnia 13 października, klasy 1-7 zebrały się na sali gimnastycznej, aby obejrzeć apel przygotowany przez klasy 4. Uroczystość odbyła się z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Apel rozpoczęły werble, a następnie wkroczył poczet sztandarowy. Program artystyczny zaczął się piosenką wykonaną przez Roksanę Pawłowską.  Następnie uczniowie recytowali wiersze, opowiadali dowcipy, humory z zeszytów szkolnych i wspominali śmieszne sytuacje, do jakich nie raz dochodzi na lekcjach. Śpiewali także piosenki dedykowane nauczycielom i wychowawcom.

Po występie nadszedł czas na przemówienie Dyrektora Andrzeja Popławskiego, który ogłosił, że tegoroczną Nagrodę Burmistrza otrzymała Pani Marlena Barylak. Pan Dyrektor wręczył także Nagrody Dyrektora dla zasłużonych nauczycieli, a na koniec podziękował wszystkim za współpracę i wkład, jaki wnoszą w swoją pracę. Zaprosił też emerytowanych nauczycieli na poczęstunek, przy którym mogliby powspominać czasy, gdy zasiadali za biurkiem, swoich uczniów  i wychowanków.

 

Maja Styczyńska

DSCN0127 DSCN0182