WZOROWA ŁAZIENKA

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Ząbkowicach Śląskich bierze udział‚ w programie ,,Wzorowa Łazienka. Jego celem jest poprawa stanu higieny i czystości w polskich szkołach, zwiększenie bezpieczeństwa i dbałość o zdrowie najmłodszych.

Organizatorem konkursu jest marka Domestos. Gałówna nagroda to generalny remont szkolnej Łazienki o wartości 30.000 zł‚, a 100 wyróżnionych szkół‚ dostanie roczny zapas produktów Domestos. Program pomaga również w edukacji uczniów, gdyż organizator konkursu przygotował‚ scenariusz lekcji uczącej dzieci higieny.  W poprzednich edycjach w programie ,,Wzorowa Łazienka zarejestrowało‚ się ponad 2,5 tys. szkół‚, 400 z nich zostało nagrodzonych rocznym zapasem produktów Domestos, przeprowadzono również 9 remontów szkolnych łazienek . Szkoła może zdobyć głosy, a tym samym punkty poprzez głosowanie na galerię szkoły. Aby oddać standardowy głos należy podać swój adres e-mail i postępować zgodnie z poleceniami na stronie. Oddając  głos można przyznać szkole także 20 głosów. Wystarczy kupić dowolny produkt marki Domestos, zachować paragon, wejść na stronę sekcji ,,Głosując, podać dane z paragonu oraz załączyć jego zdjęcie. Po pozytywnej weryfikacji szkole zostanie przyznane 20 głosów. Nie ma limitów w głosowaniu z paragonami.

Zatem głosujmy na naszą szkołę codziennie na stronie www.wzorowalazienka.pl.

Naprawę warto!

 

Zuzanna Marzec