DZIEŃ KOBIET W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 1

Święto wszystkich pań – i małych, i dużych – uczciliśmy w tym roku kilkoma akcjami. Redaktorzy „Nowinek z Jedynki” przygotowali dla nauczycielek i pracownic życzenia oraz wręczyli pamiątkowe kartki. Dla naszych uczennic pracowicie wycinali czerwone serduszka z napisem „Jesteś kobietą – jesteś wyjątkowa”. To motto towarzyszyło nam przez cały dzisiejszy dzień.
Z okazji Dnia Kobiet w holu szkoły pojawiła się także wystawa prac plastycznych „Z modą przez wieki”. Wiadomo przecież, że niezależnie od tego, w jakich czasach żyjemy i jakie mamy środki, kobiety uwielbiają modę. Ta natomiast w ciągu stuleci zmieniała się wielokrotnie, co świetnie uchwycili nasi młodzi artyści.
W tym miejscu raz jeszcze pragniemy złożyć wszystkim Paniom serdeczne życzenia zdrowia, szczęścia i zadowolenia z wykonywanej pracy. Pamiętajcie – każda z Was jest wyjątkowa, a świat bez kobiet byłby smutny, nudny i nijaki. WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!