DZIEŃ OTWARTY

14 marca w Szkole Podstawowej nr 1 odbył się Dzień Otwarty. Nasze progi przekroczyły przedszkolaki prawie wszystkich ząbkowickich przedszkoli. Dzieci obejrzały przedstawienie pt. „Małpia szkoła”. W dalszej części programu artystycznego zaprezentowały się nasze szkolne talenty wokalne i recytatorskie.
Następnie przedszkolaki zostały oprowadzone po szkole przez siódmoklasistów. Obejrzały sale lekcyjne, a także wzięły udział w quizie przygotowanym przez samorząd szkolny – musiały się zmierzyć z pytaniami z zakresu m.in. literatury, matematyki i przyrody. Na pamiątkę otrzymały ślicznie ozdobione wielkanocne jajeczka.
Po południu szkoła otworzyła swoje podwoje dla rodziców. Mogli oni obejrzeć prawie każdy zakamarek naszej szkoły – sale lekcyjne, pracownię komputerową i gimnastyczną, szatnie itp. Nauczyciele oraz dyrekcja cierpliwie odpowiadali na wszystkie pytania i rozwiewali wszelkie wątpliwości.
Przybyłym Przedszkolakom oraz ich Rodzicom serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Mamy nadzieję, że wielu z Was zawita do nas we wrześniu – już jako nasi uczniowie.