„POLSKA – MÓJ KRAJ” – KONKURS RECYTATORSKI

W tym roku mija stulecie odzyskania przez Polskę niepodległości. Z tej okazji w naszej gminie organizowane są różne uroczystości, koncerty, akademie itp. Nasza szkoła postanowiła włączyć się w te obchody, organizując szkolny konkurs recytatorski „Polska – mój kraj”. Jego celem było m.in. rozbudzenie zainteresowania poezją i popularyzacja utworów o tematyce patriotycznej oraz pielęgnowanie postaw patriotycznych i wartości kultury narodowej.
Uczniowie prezentowali utwory patriotyczne, a rywalizacja przebiegała w dwóch kategoriach wiekowych (klasy I-III i klasy IV-VII).
Wyniki klas I-III:
1. miejsce – ex aeguo Julia Sawicz i Amelia Dobrowolska
2. miejsce – ex aeguo Klaudia Więcław i Karolina Dublowska
Wyniki klas IV-VII:
1. miejsce – Izabela Kiepiela
2. miejsce – Justyna Dębińska
3. miejsce – Natalia Więcław
Gratulujemy!