WIWAT 3 MAJ!

W tym roku gminne uroczystości z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja przypadły już na koniec kwietnia. Uczniowie naszej szkoły oraz Publicznego Gimnazjum nr 2 przygotowali z tej okazji program artystyczny artystyczny, który zgromadził w Ząbkowickim Ośrodku Kultury sporą publiczność, z burmistrzem Marcinem Orzeszkiem i starostą Romanem Festerem na czele.
Przedstawienie było montażem słowno-muzyczno-multimedialnym, w którym wiele było odwołań do polskiej historii i tego, jak wielki wpływ wywarło uchwalenie konstytucji na nasz naród. Uczniowie naszej szkoły oraz gimnazjum przedstawili scenki z sejmu, śpiewali pieśni patriotyczne, a także odtańczyli krakowiaka i poloneza.
Za przygotowanie tego wspaniałego przedstawienia dziękujemy naszym nauczycielkom: Małgorzacie Fudali, Bożenie Król-Jałowieckiej i Justynie Zabłockiej, a także wszystkim rodzicom i przede wszystkim – uczniom, którzy dostarczyli nam tylu wzruszeń i okazji do refleksji.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA