WITAJ SZKOŁO !!!

3 września 2018 roku uczniowie naszej Szkoły Podstawowej nr 1 rozpoczęli kolejny rok szkolny 2018/2019. Na placu przed budynkiem szkolnym zebrali się wszyscy uczniowie, ich rodzice, dziadkowie, prawni opiekunowie oraz nauczyciele. Ceremoniał rozpoczęcia roku szkolnego poprowadziła przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego – Katarzyna Szmit. Po komendzie Baczność został wprowadzony sztandar szkoły i odśpiewany przez zgromadzonych hymn państwowy.
W dalszej części głos zabrał Dyrektor Szkoły – Andrzej Popławski oraz w imieniu pana burmistrza Marcina Orzeszek pani Anna Marcinków Kierownik Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu. Pan Dyrektor powitał wszystkich serdecznie. Szczególne słowa zostały skierowane do dzieci klas najmłodszych oraz ich rodziców.. Podkreślając, że to dzień szczególnie wyjątkowy dla pierwszoklasistów, którzy zaczynają dopiero przygodę z nauką w naszej szkole. Pan Dyrektor życzył wielu sukcesów oraz satysfakcji ze zdobywania nowej wiedzy i umiejętności.
Życzymy wszystkim Uczniom wielu sukcesów, wytrwałości, ciekawych doświadczeń oraz radosnych chwil spędzonych w naszej szkole.