ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

Nadszedł najbardziej wyczekiwany dzień roku szkolnego. Uczniowie po raz ostatni przed wakacjami zebrali się na placu szkolnym. Dyrektor szkoły pogratulował uczniom uzyskanych wyników w nauce i wielu sukcesów w konkursach i zawodach sportowych. Całemu wydarzeniu towarzyszył wspaniały występ klas III, które pod okiem wychowawczyń – Elżbiety Tkaczyńskiej, Justyny Zabłockiej i Ewy Żurek – przygotowały program artystyczny. Uroczystość zakończył dyrektor szkoły życząc uczniom udanych i bezpiecznych wakacji. Następnie uczniowie udali się do klas, gdzie wychowawcy wręczyli świadectwa pozostałym uczniom. Po ostatnich spotkaniach z wychowawcami i odebraniu świadectw w szkole zrobiło się cicho i pusto. Dziękujemy wszystkim za ten rok szkolny. Życzymy miłego odpoczynku i do zobaczenia po wakacjach!