DOLNOŚLĄSKI FESTIWAL NAUKI

W dniach 24-26 października br. w Janowcu odbyły się wykłady, pokazy, warsztaty, konkursy, wycieczki i inne formy propagowania wiedzy w ramach ząbkowickiej sesji Dolnośląskiego Festiwalu Nauki, w której wzięli udział uczniowie klasy III a, IV B i IV c wraz z Panią Ewą Żurek i z Panią Justyną Zabłocką. Tegoroczna edycja miała miejsce w malowniczej miejscowości Janowiec koło Barda. Nasi uczniowie wzięli udział w następujących zajęciach: wycieczka edukacyjna „Szlakiem polskich pątników po Górach Bardzkich”, ćwiczenia terenowe z geologii, warsztaty ceramiczne „Owca z Janowca”, warsztaty „Magia drzew”. Tego typu edukacyjne inicjatywy rozbudzają zainteresowania dzieci, zachęcają do zabawy nauką.
Już nie możemy doczekać się kolejnej edycji za rok.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA