SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM

Spotkanie z Mikołajem to ważne wydarzenie dla wszystkich dzieci. Wszyscy uczniowie ze zniecierpliwieniem już od rana wyczekiwali ukochanego Mikołaja. 6 grudnia tradycyjne MIKOŁAJKI w szkole przebiegły już w świątecznej atmosferze. W holu szkoły stanęła piękna, żywa choinka i urządzono świąteczne wystawy, a w klasach zabłysły kolorowe światełka na bogato ozdobionych zielonych drzewkach. Dzieci powitały Mikołaja głośnymi oklaskami. Gość  z Północy  wywołał wiele radości i uśmiechu na twarzach dzieci. Podczas spotkania Mikołaj wysłuchał piosenek, wierszyków i krótkiego przedstawiania w wykonaniu Samorządu uczniowskiego oraz konkurencje sportowe. Mikołaj obiecał, że powróci do nas za rok. Na zakończenie Mikołaj obdarował dzieci wspaniałymi prezentami. Miłym akcentem spotkania były wspólne zdjęcia z naszym gościem.

Dziękujemy św. Mikołaju!!!!