WYCIECZKA SZKOLNA

Wycieczka szkolna odbyła się w dniach 5- 7 grudnia do Kudowy Zdrój. Brali w niej udział uczniowie klasy 4a i 5a pod czujnym okiem wychowawców P. Małgorzaty Fudali i Magdaleny Krekory. Z Ząbkowic Śl. wyruszyliśmy szynobusem do Kamieńca Ząbkowickiego, gdzie mieliśmy przesiadkę na kolejny pociąg. W Kudowie czekał na nas bus, który zabrał nasze bagaże do ośrodka a my pieszo udaliśmy się na nasze miejsce, gdzie zakwaterowaliśmy się. Dom Wczasów dziecięcych „Jagusia” w którym przebywaliśmy  był świetnie usytuowany, wszędzie było blisko. Mogliśmy grać w piłkę, gry planszowe oraz wykonywać ozdoby choinkowe, które zawisły na głównej choince w ośrodku. Bardzo miło i aktywnie spędzaliśmy czas min. na basenie, w muzeum zabawek, czy mieliśmy okazję spróbować wodę w pijalni wód. Był to bardzo udany wyjazd, o którym będziemy długo pamiętać.