ŚLUBOWANIE KLASY Ia

Nasi najmłodsi uczniowie mieli dziś wielkie święto – oficjalnie zostali przyjęci w poczet szkolnej społeczności. Uroczyście ślubowali być dobrymi Po

 

 

 

 

lakami, dbać o dobre i

 

 

mię klasy  i szkoły oraz pracować dla Ojczyzny, gdy dorosną. Aktu pasowania na uczniów dokonali burmistrz Marcin Orzeszek oraz dyrektor Andrzej Popławski, którzy zgodnie życzyli pierwszoklasistom samych sukcesów. Do życzeń dołączyła także wiceprzewodnicząca samorządu Justyna Dębińska.

W trakcie apelu uczniowie wykonali program artystyczny, który przygotowali pod fachową opieką wychowawczyni Elżbiety Tkaczyńskiej. Okazało się, że nasze pierwszaki to wielkie talenty recytatorskie i wokalne.

Po części oficjalnej zrobiono pamiątkowe zdjęcia oraz wręczono uczniom drobne upominki, upamiętniające to doniosłe wydarzenie.