DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

14 października to wyjątkowa w szkolnym kalendarzu uroczystość. W tym dniu obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej. I choć potocznie zwiemy go Dniem Nauczyciela, to jest to święto nie tylko pedagogów, lecz także uczniów i wszystkich pracowników oświaty.W podziękowaniu za ich wielki trud, klasy 5a, 7a i 8a zorganizowały uroczysty apel. Był on tym bardziej wyjątkowy, że swoje talenty zaprezentowali nie tylko uzdolnieni uczniowie, lecz także nasi wspaniali nauczyciele. Ich popisy wokalne porwały publiczność zgromadzoną w sali gimnastycznej.

Tradycyjnie pod koniec uroczystości pan dyrektor nagrodził tych pedagogów, którzy w ostatnim roku szczególnie przysłużyli się szkolnej społeczności, dziękując przy okazji za trud, jaki wkładają w pracę z młodzieżą, szczególnie w niełatwym pandemicznym czasie.

W tym miejscu składamy najserdeczniejsze życzenia wszystkim nauczycielom, uczniom i pracownikom oświaty. Życzymy samych sukcesów, satysfakcji z pracy (niezależnie od tego, po której stronie biurka się znajdujecie), stawiania sobie celów i ich osiągania, a przede wszystkim radości z tego, co robicie. Dziękujemy za codzienny trud, za każdy uśmiech, za dobre i złe chwile (oby tych drugich było jak najmniej).