DZIEŃ KOBIET

8 MARCA  to wyjątkowy dzień w roku. Wtedy swoje święto obchodzą wszystkie kobiety,

zarówno te małe, jak i te duże. Dziewczynki z grupy „ Biedroneczki” mogły dziś stać się prawdziwymi księżniczkami, gdyż w tym właśnie dniu czekała na nie ogromna niespodzianka. Chłopcy składali życzenia dziewczynkom i swoim paniom. Wszystkie kobietki i te małe i te duże zostały obdarowane kwiatkiem oraz drobnym upominkiem. Każda z dziewcząt otrzymała CERTYFIKAT SUPER DZIEWCZYNY, w którym okrzyknięto je jako: wyjątkowe, fantastyczne, niesamowite, najfajniejsze, najmilsze, najsympatyczniejsze, najweselsze i najwspanialsze..)) Jak widać nic dodać nic ująć

 

Z dziewczęcych buź uśmiech nie schodził przez calutki dzień, a chłopcy zachowywali się jak prawdziwi gentelmani, byli przemili, uczynni i sympatyczni:)

 

Dziękujemy chłopcom za życzenia, kwiaty i promienny uśmiech