WPIS DO ZŁOTEJ KSIĘGI

Tradycją naszej szkoły jest honorowanie uczniów osiągających najlepsze wyniki w nauce oraz sukcesy w konkursach, poprzez wpisanie ich do Złotej Księgi. Uroczysta gala rozpoczęła się programem artystycznym o tematyce ekologicznej, który przygotowała klasa IIIa pod kierunkiem Pani Małgorzaty Zabłockiej. Następnie Burmistrz Marcin Orzeszek oraz Dyrektor Andrzej Popławski wręczyli najlepszym uczniom dyplomy, a ich rodzicom – listy gratulacyjne.

W krótkich przemówieniach Pan Burmistrz i Pan Dyrektor pogratulowali sukcesów zarówno naszym wspaniałym, zdolnym uczniom, jak i ich rodzicom. Wyrazili też nadzieję, że będzie jeszcze wiele okazji do wspólnego świętowania oraz odnieśli się do sytuacji panującej u naszych wschodnich sąsiadów.