ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

Koniec czerwca to czas podsumowań. Nie inaczej było dzisiaj. Podczas uroczystego apelu pożegnaliśmy tegorocznych Absolwentów – dla nich po wakacjach zacznie się kolejna przygoda. Pan Dyrektor Andrzej Popławski oraz Pani Ewa Figzał wręczyli nagrodę Burmistrza dla najbardziej zasłużonego Absolwenta. W tym roku przypadła ona Karolinie Tyrce (8a) oraz Aleksandrze Styczyńskiej (8b). Magdalena Wilk (7a) oraz Martyna Śrutwa (8a) otrzymały Nagrodę Dyrektora oraz Nagrodę Rady Pedagogicznej. Rozdano także wpisy do Złotej Księgi oraz nagrody w konkursach, które odbywały się w trakcie roku szkolnego.

Pan Dyrektor pożegnał także nauczycielki, które od września nie wrócą do pracy w naszej szkole: Panią Sylwię Grot, Panią Urszulę Przygodzką-Pancerz oraz Siostrę Elżbietę Żero. Podziękował im za wieloletnią współpracę i życzył pomyślności na nowej drodze.

Po wspaniałym programie artystycznym, przygotowanym przez klasy 7a i 7b, uczniowie rozeszli się do klas, by odebrać swoje świadectwa. Nadszedł czas pożegnania… ale tylko na 2 miesiące! Łapcie siły, by we wrześniu wrócić do szkoły z zapasem energii na kolejny rok. I pamiętajcie – bezpieczeństwo na pierwszym miejscu!