WPIS DO ZŁOTEJ KSIĘGI

9 lutego nasza szkoła obchodziła jedną ze swoich ważniejszych szkolnych uroczystości – wpis do Złotej Księgi Klas I-III. To święto uczniów, którzy zostali wyróżnieni za wyjątkowe osiągnięcia w nauce i wysokie miejsca w konkursach. Dyrektor Andrzej Popławski oraz Burmistrz Marcin Orzeszek , na początku uroczystości zabrali głos, pogratulowali wspaniałych wyników nie tylko podopiecznym placówki, lecz także ich rodzicom. W sali miał miejsce program artystyczny przygotowany przez uczniów klasy 2A i 3A. Uczniowie pod kierunkiem swoich wychowawców Justyny Zabłockiej i Elżbiety Tkaczyńskiej przygotowały wspaniały program artystyczny, podczas którego przenieśliśmy się w świat bajek. Występ zachwycił zgromadzonych na widowni rodziców, nauczycieli i gości ciekawą aranżacją oraz przepięknymi strojami. Podczas uroczystości nagrodzeni zostali uczniowie ze szkoły . Uroczystego wręczenia nagród dokonał Burmistrz Marcin Orzeszek wraz Przewodniczącym Rady Miejskiej Andrzejem Dominikiem  oraz dyrektorem placówki Andrzejem Popławskim.  

Gratulacje:)