Brawo Ksawery

W dniu dzisiejszym. odbył się w Starostwie Powiatowym w Ząbkowicach Śląskich, zorganizowany we współpracy z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną, powiatowy konkursu wiedzy pod hasłem „Zdrowe żywienie to mądre myślenie”. Wydarzenie zorganizowane zostało w ramach Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego „Trzymaj Formę”, a skierowane do uczniów szkół podstawowych z terenu Powiatu Ząbkowickiego. Tematyką konkursu było żywienie zgodne z zasadami zbilansowanej diety, aktywność fizyczna oraz wybrane elementy edukacji konsumenckiej. Laureatami konkursu wiedzy zostali:
Miejsce I – Emilia Tomasiak – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ciepłowodach
Miejsce II – Ksawery Cisak – Szkoła Podstawowa Nr 1 w Ząbkowicach Śląskich
Miejsce III – Zuzanna Kirc – Szkoła Podstawowa w Budzowie
Miejsce IV – Marcelina Adamiak – Szkoła Podstawowa w Złotym Stoku
Miejsce V – Lena Łuczak – Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kamieńcu Ząbkowickim
To był bardzo wartościowy i ciekawy konkurs który przyniesie wiele pożytecznych efektów dla wszystkich.
Byly nagrody i wyróżnienia dla wszystkich uczestników.Gratulacje I podziękowania dla nauczycieli za świetne przygotowanie uczniów do konkursu. Testy były naprawdę nie łatwe.😊😊👍