BEZPIECZNY PRZEJAZD: ,,ZATRZYMAJ SIĘ I ŻYJ”

Dnia 18 listopada 2016r. uczniowie klasy II a i II b uczestniczyli w zajęciach edukacyjnych przeprowadzonych przez Pracowników PKP Polskich Linii Kolejowych w ramach kampanii społecznej Bezpieczny przejazd- ,,Zatrzymaj się i żyj”. Celem spotkania było uwrażliwienie dzieci na temat bezpieczeństwa na przejazdach kolejowych, właściwego zachowania się na terenie kolejowym oraz bezpiecznego przekraczania przejazdów kolejowych. Uczniowie obejrzeli film edukacyjny, w którym pokazano konsekwencje nieostrożności przy przekraczaniu przejazdów kolejowych. Poznali również znaki ostrzegawcze znajdujące się w pobliżu przejazdów kolejowych i pracę Pracowników Straży Ochrony Kolei. Dzieci za aktywny udział w zajęciach otrzymały nagrody w postaci książeczek edukacyjnych i zawieszek na klucze. Bardzo serdecznie dziękujemy Pracownikom

19

PKP Polskich Linii Kolejowych za przeprowadzenie interesujących zajęć.