DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI

21 listopada obchodziliśmy w naszej szkole Międzynarodowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. Akcje związane z obchodami tego święta trwały już cały tydzień. Od 14 listopada, podczas godzin wychowawczych, uczniowie klas I-VI uczestniczyli w  zajęciach promujących życzliwość i  wybierali najżyczliwszą osobę. Całej akcji towarzyszyły gazetki promujące życzliwość i przyjaźń.

Do szkolnej Skrzynki Pozdrowień, można było wrzucić życzenia dla uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły.

W dniu 21 listopada ubrani na żółto uczniowie otrzymywali naklejki z uśmiechniętymi buźkami i życzenia miłego dnia. Wyróżnione zostały również orderami najżyczliwsze osoby w klasach, wybrane w głosowaniu. Każdy z uczniów mógł zrobić sobie zdjęcie „Życzliwy- szczęśliwy”.

Mamy nadzieję, że otrzymana w tym dniu życzliwość będzie rozprowadzana dalej i pielęgnowana każdego dnia, bo pamiętajmy, że:

Małe radości i drobne gesty życzliwości, są najpiękniejszymi iskierkami naszej codzienności…

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w tą akcję.

A oto lista najżyczliwszych osób w naszej Szkole:

kl. Ia- Jakub Krawczyk

kl. IIa-Piotr Krekora

kl. IIb- Karolina Dublowska

kl. IIc- Milena Adamczyk

kl. IIIa- Karolina Tyrka

kl. IIIb- Łukasz Hadała

kl. IVa- Julia Krawczyk
kl. Va- Martyna Bednarz

kl. VIa- Julia Świder

kl. VIb- Olga Jałowiecka

oobraz-003obraz-033