ŚLUBOWANIE

Ślubowanie i pasowanie na ucznia to bardzo ważna uroczystość w naszym szkolnym kalendarzu. Tradycyjnie, jak co roku w październiku dzieci prezentują swoje umiejętności w przygotowanym wcześniej programie artystycznym. Następnie złożyli przysięgę na sztandar szkoły i uczestniczyli w ceremonii pasowania ołówkiem, po której już oficjalnie zostali przyjęci w poczet uczniów naszej szkoły. To niezwykłe wydarzenie miało miejsce w naszej szkole dnia 24 października 2019r. Zanim pierwszaki zostały przyjęte do grona uczniów wykazały się umiejętnościami śpiewu, tańca i recytacji. Występy dzieci spotkały się z bardzo ciepłym przyjęciem. Mali artyści po każdym występie byli nagradzani gromkimi brawami. Po części oficjalnej dzieci zostały zaproszone na słodki poczęstunek przygotowany przez Rodziców. Drodzy Pierwszoklasiści! Życzymy Wam wielu sukcesów w nauce i powodów do radości!